Delegované výkony

Endodoncie

Nabízíme endodontické ošetření pro vaše pacienty. Široký rozsah endodontických výkonů od primární endodoncie přes reendodontické ošetření, zalomené násroje, neprůchodné kanálky, chronicky bolavé zuby. Dále nabízíme i periapikální chirurgii (resekce, kyretáže kořenů).     

Ošetření probíhá pod operačním mikroskopem, dále používáme nejmodernější endo technologie – CBCT, strojové endo opracování, ultrazvuková preparace, vertikální kondenzace teplé gutaperči, UZ  aktivace výplachu, mineraltrioxid agregát…

Všechny vaše pacienty ošetříme dle vašich požadavků a následně odešleme zpět k dokončení léčby do vaší ordinace. U pacientů provedeme pouze vyžádané ošetření, k finální protetice vždy odesíláme pacienta zpět ke svému ošetřujícímu lékaři.

K ošetření prosím zašlete krátký popis vyžádaného ošetření a dostupné RTG snímky na náš email, nebo je dejte pacientovi s sebou.

Rozsáhlé rekonstrukce a abrazivní poškození

S ošetřením abrazivních defektů různého rozsahu máme dlouholeté velmi dobré zkušenosti. Nabízíme toto ošetření pro vaše pacienty. Dále nabízíme ošetření velmi těžkých stavů chrupu . Ošetření provádíme podle nejnovějších poznatků ze světových univerzit. Dokážeme rekonstruovat i stavy, které se předem zdají ztracené.

Hygiena

Hygienické ošetření zkušenou hygienistkou pro vaše pacienty. Spolupracujeme s praktickými zubními lékaři, implantology i ortodontisty.

Dentální centrum Dr. Laciny
Tigridova 1501/6 Praha 4
tel: 222 726 006
mobil: 777 137 414
mail: lacina@drlacina.com

Pondělí8:00 - 18:00
Úterý8:00 - 18:00
Středa8:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 17:00
Pátek8:00 - 16:00