Endodoncie

Trpíte trvalými bolestmi mrtvých zubů?

Bolí vás zuby při skusu?

Chce vám váš stomatolog vytrhnout zub, protože se vám udělal „váček“? Máte už několik měsíců otevřený zub a pořád Vás bolí?

Řešením pro Vás je správné ošetření kořenových kanálků – endodoncie. Tento podobor stomatologie je specializací MUDr. Laciny. Absolvoval velké množství odborných školení v Čechách i v zahraničí. Pracuje jako školící lékař pro české zastoupení jedné z největších světových firem, zabývající se endodoncií www.maillefer.com.

Kvalitní ošetření kořene je základ pro další zachování zubu. Toto ošetření bohužel není vidět (nevidíte krásnou plombu, nebo korunku), je však cítit. Jedná se o jakési základy k trvanlivému a spolehlivému ošetření.

Při ošetření používáme operační mikroskop zn. Leica. Jedná se o v Čechách unikátní zařízení, které však je ve světě běžně používané lékaři zabývajícími se ošetřením kořene.

Velmi důležité je i následné ošetření „mrtvého zubu“. Naprosto nevhodná je amalgamová plomba, kdy velmi často dochází k prasknutí a následně ke ztrátě zubu. Na takto ošetřený zub je nejvhodnější korunka nebo bílá výplň.

Co o nás říkají klienti?

„Profesional, ktery svemu remeslu rozumi. Veskere zakroky jsou bezbolestne a bezproblemove. Za nadstandardni peci mi nedela problem tech par set priplatit. Atmosfera je v nove ordinaci uzasna. Vrele doporucuji i ostatnim.“

„Velice profesionální, příjemný k pacientům a hlavně šetrný.“

„S panem doktorem jsem byl velice spokojen. Byl jsem k němu odeslán svým lékařem na přeléčení kořenových kanálků. Profesionální přístup, výborné vybavení ordinace. Mohu doporučit.“

Dentální centrum Dr. Laciny
Tigridova 1501/6 Praha 4
tel: 222 726 006
mobil: 777 137 414
mail: lacina@drlacina.com

Pondělí8:00 - 18:00
Úterý8:00 - 18:00
Středa8:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 17:00
Pátek8:00 - 16:00