Smile design a rozsáhlé rekonstrukce

Cílem je atraktivní úsměv spokojeného pacienta.

Smile design

Vzhled zubů je ovlivněn spoustou faktorů. Věk způsobuje opotřebování a ztmavnutí zubů. Kazy způsobují destrukci zubů. Necitlivá ruka zubaře dokáže udělat více škod než vše ostatní dohromady.

Smile design je postup, který obnoví mladistvý vzhled Vašich zubů nebo dokáže zcela změnit Váš úsměv, který už Vám může připadat neatraktivní. U tohoto postupu nemusíte mít strach, že dostanete práce, kterí se Vám nelíbí. Máte totiž vždy možnost je dostatečně dlouho vyzkoušet.

Postup je následující:

Nejdříve je celá nová situace naplánovaná mimo ústa pacienta na sádrových modelech. S tímto návrhem je pacient seznámen a může k němu mít připomínky.

Následně jsou zhotoveny provizorní práce, které jsou plně funkční – vypadají jako definitivní práce. Tyto provizorní práce pacient nosí cca 1-2 měsíce. Je nutné, aby si nový úsměv pacient vyzkoušel, ukázal se svým nejbližším, vyzkoušel, zda mu vyhovuje. V této fázi jsou opět možné změny a úpravy podle přání pacienta.

Pokud pacient návrh označí jako vyhovující, jsou mu podle něj zhotoveny definitivní, většinou celokeramické práce, které opět, ještě před konečným nasazením, má možnost posoudit.

PŘED

PROVIZORNÍ FÁZE

Provizorní fáze

PO

Po
Po

Co o nás říkají klienti?

U pana doktora Laciny jsem byla velice spokojená ,profesionální přístup a dokonale odvedená práce . Nejlepší zubař co znám.“

„Profesional, ktery svemu remeslu rozumi. Veskere zakroky jsou bezbolestne a bezproblemove. Za nadstandardni peci mi nedela problem tech par set priplatit. Atmosfera je v nove ordinaci uzasna. Vrele doporucuji i ostatnim.“

„Velice profesionální, příjemný k pacientům a hlavně šetrný.“

Dentální centrum Dr. Laciny
Tigridova 1501/6 Praha 4
tel: 222 726 006
mobil: 777 137 414
mail: lacina@drlacina.com

Pondělí8:00 - 18:00
Úterý8:00 - 18:00
Středa8:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 17:00
Pátek8:00 - 16:00